support

International humanity

International humanity je neziskové občanské sdružení se sídlem v ČR. Jeho cílem je pomoc nejchudším obyvatelům naší planety. Jedná se především o oblast Srí Lanky, Nepálu, Zambie, Ugandy a Haiti, kde je pomoc nejvíce potřeba. Lidé v rozvojových zemích nemají pouze nedostatek potravy, ale také jim chybí jakákoliv možnost vzdělání a zdravotní služby. Díky tomu se zdejší obyvatelé většinou nedožijí ani čtyřiceti let. Finanční prostředky, které International humanity od dárců získá, použije na podporu zdravotnických zařízení v rozvojových zemích, materiální podporu vzdělávání, personální a materiální pomoc v případě přírodní katastrofy atd. International humanity je seriózní sdružení, které má jediný zájem – pomoci chudým, a garantuje, že 100% z darované částky se použije na humanitární účely.

Link: www.internationalhumanity.cz


Jan Nečas

Pro Honzu Nečase, naši novou snowboardovou hvězdu, jsme navrhli stránky přesně na míru jeho potřebám a vkusu. Díky naší administraci může svoje fotky, videa a zážitky z ježdění přenést jednoduše na vaše monitory. Čtyřiadvacetiletý Jan Nečas se věnuje profesionálnímu snowboardingu již od roku 1998. Pokud vás zajímá, čemu se v současné době věnuje nebo kde strávil minulý víkend, stačí se podívat na jeho nové webové stránky, které vám vše prozradí.

Link: www.johnynotime.com


Master class

Snowboard není jen prkno pro klouzání na sněhu, pro mnoho nadšenců je to životní styl. Snowboarding si našel své příznivce zejména mezi mladými lidmi, horní věková hranice však limitována není. Vyměnit lyže za prkno může každý, kdo si chce vyzkoušet něco nového a užít si sněhové radovánky naplno. Master class je pilotní projekt, jehož cílem je přiblížit profesionální snowboarding veřejnosti a také najít mladé naděje tohoto sportu. Master class je jakýsi týdenní výukový program, kde se zájemci mohou naučit rozličné triky přímo od našich nejlepších freestylistů. Součástí jsou i večerní workshopy a soutěže o ceny. Neméně lákavý je i fakt, že si každý účastník odnese video dokument a fotky z akce. Třešničkou na dortu je pak večerní party.

Link: www.master-class.cz


Martin Černík

Martina Černíka jistě není nutno dlouze představovat. Jeho jméno je již „profláknuté“ a to zejména mezi mladými lidmi, jejichž vášní je snowboarding. Martin Černík je nejlepší a zároveň nejznámější český snowboardista. Nejen, že je dvojnásobným mistrem České republiky, ale dokonce se stal vicemistrem světa v U-rampě. Je členem prestižních mezinárodních týmů, jako je například Red Bull, Quicksilver či DC. Během své třináctileté kariéry dokázal, že je skutečný profesionál. Jeho životní motto zní: Live the moment, a nepochybně se jím opravdu řídí.

Link: www.martincernik.cz


Surfchamp

Pro každoroční setkání českých a slovenských surfařů jsme připravili společně s Martinem Černíkem stránky surfchamp.cz. Jde o akci, kde si měří svůj um a síly jak amatérští, tak i profesionální jezdci.
Letos se koná již třetí mistrovství Čech a Slovenska v surfingu. Díky profesionálnímu zázemí a bohatému programu se akce těší rok od roku čím dál tím větší oblibě a veřejnému zajmu. Vzrůstající popularita pomohla i tomu, že se může skutečně každý surfař zúčastnit nejznámější surfařské soutěže na francouzském pobřeží Atlantiku. Francouzské Seignosse, ve kterém se celá akce koná, patří k nejlepším surfařským lokalitám v Evropě.
Nehledě na podíl amatérů a profesionálů, Seignosse se každý rok zaplní surfařskými nadšenci, kteří mají jediný cíl – užít si naplno každou vlnu.

Link: www.surfchamp.cz


Funlife Železňák 2007

V roce 2007 se společnost Funlife Trading s. r. o. stala partnerem dlouhého triatlonu Železňák a podpořila tak nadšené sportovce v jejich snažení. Seriál je podobný sérii Ironman známé v zahraničí. V závodě startovali kromě Čechů také sportovci z Rakouska, Německa, Itálie, Polska, Slovenska, Ukrajiny, Španělska a Velké Británie. Triatlonisté se museli vypořádat s 3, 8 km plavání, 180 km cyklistiky a 42, 2 km běhu.